СТАТИ УЧАСНИКОМ

logo us jpg 2018Історія нашої організації розпочалася у 2010 році, коли біля шістдесяти підприємців об’єдналися в Спілку підприємців «Українська справа». Головою Спілки було обрано відомого в краю підприємця та мецената Михайла Ратушняка.

Підприємці Спілки ініціювали та були учасниками багатьох громадських акцій та економічно-політичних заходів, брали участь у роботі регіональної ради підприємців Тернопілля, в благодійних акціях.

У 2010 році Спілка підприємців «Українська справа» стала активним учасником обговорень та аналізу положень нового проекту податкового кодексу та акцій протесту проти його прийняття, які пройшли у Тернополі та Києві.

У 2011 році учасники Спілки брали участь в акціях протесту в Києві, на яких підприємці вимагали від парламенту терміново ухвалити закон про спрощену систему оподаткування та звітність малих підприємців.

Спілка підприємців «Українська справа» організовувала зустрічі тернополян з фахівцями в сфері економіки, на яких обговорювались питання відродження національної економіки, підтримки державою і суспільством національного виробника, ствердження національного корпоративізму. Найважливішим у цих зустрічах було донести до всіх думку про те, що тільки національний виробник здатний сформувати стабільну систему економічних взаємин, при якій кожен працюючий отримуватиме надійний захист і підтримку для себе і своєї родини.

Впродовж всіх років від створення Спілка підприємців «Українська справа» також була ініціатором та учасником різних громадсько-культурних заходів. На запрошення голови Спілки Михайла Ратушняка в Тернопіль приїжджали Віктор Рог - упорядник антології "Український націоналізм", та Степан Бандера – внук легендарного керівника ОУН Степана Бандери. Спілчани брали участь у Прощах до Марійського Духовного Центру у Зарваниці, акції "Пам'ятай про Крути!", стали ініціаторами спорудження в Тернополі Музею Степана Бандери.

Останні три роки підприємці Спілки щорічно формують фонд всеукраїнської культурно-мистецької премії імені Братів Богдана та Левка Лепких, сприяючи цим відродженню та популяризації українських національних традицій та культури. Також за сприяння учасників Спілки в Тернополі проходить щорічний Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки».

Станом на початок 2013 року Спілка налічувала понад сто підприємців, багато з яких є добре відомими тернопільській громаді завдяки своїй громадській та благодійній діяльності.

19 лютого 2013 року Тернопільським міським управлінням юстиції зареєстровано громадську організацію «Ліга підприємців «Українська справа». Юридична реєстрація нашої організації, яка отримала дещо змінену назву (у зв’язку з неможливістю, відповідно до нового законодавства, використання в назві слова «Спілка») стала для нас початком нового, якісно вищого рівня організації та діяльності.