СТАТИ УЧАСНИКОМ

wpyndraНовий гастрономічний рекорд України встановили у Тернополі. Цього разу знаний ресторатор Ігор Парій приготував для містян і гостей мистецького фестивалю «Співоче поле. Тернопіль» майже 250 літрів давно забутої древньої української страви – шпундри.

- Суть рекорду навіть не в кількості порцій, а в тому, що ми приготували її вперше у сучасній Україні. Причому, з продуктів, які вирощують на теренах нашого краю, - зауважив Ігор Степанович.

cvit vuhuvanku 17 2На Співочому полі обласного центру під егідою національної компанії «Оболонь» відбувся уже дев’ятий Всеукраїнський фестиваль національної вишивки і костюма «Цвіт вишиванки». Благодійний однойменний фонд, який очолює Євген Філь, та Ліга підприємців «Українська справа» презентувати тернополянам і гостям дійства Міжнародний рушник єднання довжиною понад 12 метрів.

kubok ligu 17 2Навіть дощова погода не завадила силачам поборотися за Кубок Ліги підприємців «Українська справа» «Сталева рука».   Відкритий турнір з армспорту на Співочому полі Тернополя відбувся в рамках мистецького фестивалю, приуроченому Дню Матері. На участь у змаганнях зголосилися більше десяти атлетів у різних вагових категоріях.

cluchi 1 final14 травня на Співочому полі Тернополя Ліга підприємців «Українська справа» вручила ключі від автомобіля волонтерам групи «Схід і Захід – єдині!»

Виступаючи перед учасниками та гостями мистецького фестивалю, приуроченого Дню Матері, голова правління Ліги Михайло Ратушняк зокрема сказав:

Ми всісвідомі того, що святкування Дня Матері, проведення фестивалю «Цвіт вишиванки» були б неможливими, якби на Донбасі наші хоробрі бійці не захищали українську незалежність.

mustectvo final 1Минулої неділі у рамках фестивалю «Співоче поле. Тернопіль» пройшов черговий етап Всеукраїнського творчого марафону. Цього разу відданість українській пісні та хореографії зібрала у парку Національного Відродження народні художні колективи і окремих виконавців з Тернопілля, Києва і Київської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської та Донецької областей.

У Тернополі приймали творчих гостей марафону «Мистецтво єднає Україну» поет-пісняр Іван Кушнір, переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ярослава Декалюк та член правління Ліги підприємців «Українська справа» ресторатор Ігор Парій.

den materi 17Найрідніша у світі людина -

Українства оспівана врода.

Жінка й матір, сестра і дружина –

Берегиня козацького роду.

13-14 травня. «Співоче поле. Тернопіль». Грандіозне мистецьке дійство, приурочене Дню матері. Прийди і стань учасником пошанування найріднішої у світі людини.

bus spivpole13-14 травня на Співочому полі Тернополя під егідою Ліги підприємців «Українська справа» пройде грандіозне мистецьке дійство, приурочене Дню Матері. У ці дні в парку Національного Відродження відбудуться благодійні ярмарки, працюватимуть торгові павільйони та намети. За всі благодійні пожертви тернополян і гостей міста та за частину виручених за час торгівлі на співучці коштів організатори вирішили придбати автомобіль для волонтерської групи «Схід та Захід – єдині».

Урочисте вручення ключів від буса планують провести у заключний день мистецького фестивалю безпосередньо перед головною сценою.

lepkuh 17 2Минулої неділі в Тернопільській обласній філармонії відбулася урочиста церемонія вручення Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Братів Лепких. Цьогоріч за рішенням громадської ради, до складу якої увійшли знані громадські діячі, літератори, митці та науковці, її лауреатами стали:

Леся Мацьків (сценічний псевдонім - Горлицька; м. Бучач) – за поетичну, композиторську, педагогічну і благодійну діяльність останніх років;

lepkuh 2016 1Напередодні Стрітення Господнього у виставковій залі  обласної організації Національної Спілки художників України пройшла 25-а церемонія вручення Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Братів Лепких. Ушосте поспіль призовий фонд цієї почесної нагороди сформувала Ліга підприємців «Українська справа», яку очолює відомий у нашому краї бізнесмен, добродій та меценат Михайло Ратушняк.

За час від дня заснування премії наших славетних земляків її лауреатами стали понад сто літераторів, митців, діячів культури та науки, палких шанувальників та вартових всесвітньо відомої спадщини братів Богдана та Левка Лепких.

Сторінка 1 із 4