СТАТИ УЧАСНИКОМ

agence regionalrozvutky14 грудня 2017 року, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Установчих зборів засновників та співзасновників Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області. За результатами засідання затверджено поіменний склад Наглядової ради Агенції, призначено дату засідання Наглядової ради та уповноважено особу на проведення державної реєстрації установи.

koncert vunucka 201717 грудня о 17 год. в залі Тернопільської обласної філармонії відбудеться концерт Оксани Винницької. Історія Оксани вчить нас, як не зважаючи на труднощі в житті віднайти свій шлях любові, радості і довіри Богові. Оксана повністю втратила зір , але розвиває Богом дані таланти писати вірші та пісні. У програмі концерту: авторська різдвяна пісня, традиційні колядки, святково -різдвяне  шоу в супроводі шоу- балету.

bander wkola 2017Метою заходу є:  сприяння у підготовці нової генерації дієвих та рішучих патріотів, які власними і добрими справами будуть примножувати авторитет і могутність нашої країни задля розвитку і процвітання всієї України!

У програмі табору відбулися такі заходи:
- заняття з військової підготовки та тактичної медицини;

seminar biz proces 123 листопада у приміщенні Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій відбувся бізнес тренінг на тему " Ефективне управління бізнес процесами"
Тренінг організований у рамках реалізації проекту «Академія бізнесу» започаткованого Лігою підприємців "Українська справа" разом з партнерами Тернопільським інститутом соціальних та інформаційних технологій та Західно-Українським вексильно-фондовим центром.

US CZ spivpracya24 листопада 2017 року голова Ліги підприємців "Українська справа" Михайло Ратушняк та директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук підписали угоду про співпрацю щодо узгодженої діяльності з питань соціально-психологічної адаптації населення до трудової діяльності на сучасному ринку праці,

stud respublik 1Ми підтримуємо конкурсні програми покликані виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

17 листопада у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент України», на якому найкращою студенткою Тернополя стала Зоряна Вівчар.

AcademBussiness 300Ліга підприємців «Українська справа» спільно з партнерами Тернопільським інститутом соціальних та інформаційних технологій та Західно-Українським вексильно-фондовим центром започатковує Академію бізнесу.

polska tisitЗагальна польська мова для учнів старших класів та дорослих
    для вступу у польські вищі навчальні заклади,
    для отримання карти поляка,
    здачі іспиту з іноземної мови для присвоєння наукового звання доцента
    тощо
Формат кусів: інтенсивні
Тривалість курсу: 2 місяці (по 3 заняття в тиждень), всього 52 академічні години (26 занять)
Тривалість одного заняття: 1 година 20 хвилин ( 2 академічні години)

ugoda tisit 12 жовтня 2017 року між ТІСІТ та Лігою підприємців Тернопільської області "Українська справа" підписано угоду про партнерство та ділове співробітництво.
Договором передбачено:
- проходження практики студентів, стажування співробітників на виробничій базі підприємств та організацій Ліги;
- надання Лігою стипендій талановитим перспективним студентам;

Сторінка 1 із 5

 

orbita november 300

maga lux BlackFriday