СТАТИ УЧАСНИКОМ

troley shastya 1Проект розроблений студентами та науковцями Тернопільського національного педагогічного університету і фахівцями Тернопільських обласного та міськрайонного центрів зайнятості за фінансової підтримки ПрАТ «Тернопільський молокозавод» та ГО «Ліга підприємців «Українська справа», реалізовано - КП «Тернопільелектротранс».  

mecenat 2018 2Меценатів Тернопільщини відзначили в рамках щорічного публічного  проекту «Людина – МЕЦЕНАТ РОКУ».

Метою проекту багато років є завдання зібрати відомих підприємців і бізнесменів, громадських діячів і політиків, представників державних організацій і установ, духовних чинів різних християнських конфесій, загалом Філантропів і Благодійників,  Людей Доброї Волі, ще раз назвати їх і відзначити їхні добрі справи.

Серед меценатів та партнерів у різних номінаціях організатори проекту вкотре відзначили учасників Ліги підприємців «Українська справа»: Михайла Ратушняка Голову Ліги Підприємців «Українська справа», Ігоря Парія заступника Голови Ліги Підприємців «Українська справа», Василя Глембу  (ТОВ «Надзбруччя Сервіс»), Петра Ландяка (ТОВ «Продлюкс плюс»),  Богдана Олійника (ТОВ «Агро-млин»), Ярослава Гринчишина  та Сергія Гап’юка (видавництво «Підручники і посібники»), Дмитра Симка (ТОВ «Сім-Сім»), Степана Рубая (торгововий центр «Орнава»), Нелю Хоміцьку (ортопедичний центр «Терно-Топ»).

inter zapotichЦьогоріч Канадсько-українська палата відзначила 25-річчя з часу свого створення. Які передумови сприяли початку діяльності Вашої неурядової організації і що, передусім, послужило поштовхом до об’єднання бізнесменів-українців у діаспорі?
Одразу після отримання Україною незалежності канадські бізнесмени українського походження вирішило об’єднатися, щоб допомогти Україні перейти до нового способу господарювання. Нагадаю, що в Радянському Союзі бізнесу як такого не було, все належало державі, і керівництво економікою здійснювалося з Москви. Україна мала величезний економічний потенціал, розвинену промисловість, але брак знань про те, як працює капіталістична система та людей, які могли працювати в нових умовах.

agence regionalrozvutky14 грудня 2017 року, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Установчих зборів засновників та співзасновників Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області. За результатами засідання затверджено поіменний склад Наглядової ради Агенції, призначено дату засідання Наглядової ради та уповноважено особу на проведення державної реєстрації установи.

koncert vunucka 201717 грудня о 17 год. в залі Тернопільської обласної філармонії відбудеться концерт Оксани Винницької. Історія Оксани вчить нас, як не зважаючи на труднощі в житті віднайти свій шлях любові, радості і довіри Богові. Оксана повністю втратила зір , але розвиває Богом дані таланти писати вірші та пісні. У програмі концерту: авторська різдвяна пісня, традиційні колядки, святково -різдвяне  шоу в супроводі шоу- балету.

bander wkola 2017Метою заходу є:  сприяння у підготовці нової генерації дієвих та рішучих патріотів, які власними і добрими справами будуть примножувати авторитет і могутність нашої країни задля розвитку і процвітання всієї України!

У програмі табору відбулися такі заходи:
- заняття з військової підготовки та тактичної медицини;

seminar biz proces 123 листопада у приміщенні Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій відбувся бізнес тренінг на тему " Ефективне управління бізнес процесами"
Тренінг організований у рамках реалізації проекту «Академія бізнесу» започаткованого Лігою підприємців "Українська справа" разом з партнерами Тернопільським інститутом соціальних та інформаційних технологій та Західно-Українським вексильно-фондовим центром.

US CZ spivpracya24 листопада 2017 року голова Ліги підприємців "Українська справа" Михайло Ратушняк та директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук підписали угоду про співпрацю щодо узгодженої діяльності з питань соціально-психологічної адаптації населення до трудової діяльності на сучасному ринку праці,

stud respublik 1Ми підтримуємо конкурсні програми покликані виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

17 листопада у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент України», на якому найкращою студенткою Тернополя стала Зоряна Вівчар.

Сторінка 1 із 5