СТАТИ УЧАСНИКОМ

sku 2018Голова Ліги підприємців "Українська справа" Михайло Ратушняк взяв участь у XI Світовому Конґресі Українців, який відбувся 24-27 листопада 2018 року у Києві.

Серед ключових тем, які обговорювали учасники Конґресу:
· Роль діаспори у створенні позитивного іміджу України та українців у світі
· Міжнародна підтримка України в питаннях економічного розвитку, оборони, реформування та в гуманітарній сфері
· Сприяння консолідації світового українства, розширення мережі організацій СКУ
· Посилення впливу українських громад на вирішення важливих для України питань на міжнародному рівні.

troley shastya 1Проект розроблений студентами та науковцями Тернопільського національного педагогічного університету і фахівцями Тернопільських обласного та міськрайонного центрів зайнятості за фінансової підтримки ПрАТ «Тернопільський молокозавод» та ГО «Ліга підприємців «Українська справа», реалізовано - КП «Тернопільелектротранс».  

mecenat 2018 2Меценатів Тернопільщини відзначили в рамках щорічного публічного  проекту «Людина – МЕЦЕНАТ РОКУ».

Метою проекту багато років є завдання зібрати відомих підприємців і бізнесменів, громадських діячів і політиків, представників державних організацій і установ, духовних чинів різних християнських конфесій, загалом Філантропів і Благодійників,  Людей Доброї Волі, ще раз назвати їх і відзначити їхні добрі справи.

Серед меценатів та партнерів у різних номінаціях організатори проекту вкотре відзначили учасників Ліги підприємців «Українська справа»: Михайла Ратушняка Голову Ліги Підприємців «Українська справа», Ігоря Парія заступника Голови Ліги Підприємців «Українська справа», Василя Глембу  (ТОВ «Надзбруччя Сервіс»), Петра Ландяка (ТОВ «Продлюкс плюс»),  Богдана Олійника (ТОВ «Агро-млин»), Ярослава Гринчишина  та Сергія Гап’юка (видавництво «Підручники і посібники»), Дмитра Симка (ТОВ «Сім-Сім»), Степана Рубая (торгововий центр «Орнава»), Нелю Хоміцьку (ортопедичний центр «Терно-Топ»).

inter zapotichЦьогоріч Канадсько-українська палата відзначила 25-річчя з часу свого створення. Які передумови сприяли початку діяльності Вашої неурядової організації і що, передусім, послужило поштовхом до об’єднання бізнесменів-українців у діаспорі?
Одразу після отримання Україною незалежності канадські бізнесмени українського походження вирішило об’єднатися, щоб допомогти Україні перейти до нового способу господарювання. Нагадаю, що в Радянському Союзі бізнесу як такого не було, все належало державі, і керівництво економікою здійснювалося з Москви. Україна мала величезний економічний потенціал, розвинену промисловість, але брак знань про те, як працює капіталістична система та людей, які могли працювати в нових умовах.

agence regionalrozvutky14 грудня 2017 року, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Установчих зборів засновників та співзасновників Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області. За результатами засідання затверджено поіменний склад Наглядової ради Агенції, призначено дату засідання Наглядової ради та уповноважено особу на проведення державної реєстрації установи.

koncert vunucka 201717 грудня о 17 год. в залі Тернопільської обласної філармонії відбудеться концерт Оксани Винницької. Історія Оксани вчить нас, як не зважаючи на труднощі в житті віднайти свій шлях любові, радості і довіри Богові. Оксана повністю втратила зір , але розвиває Богом дані таланти писати вірші та пісні. У програмі концерту: авторська різдвяна пісня, традиційні колядки, святково -різдвяне  шоу в супроводі шоу- балету.

bander wkola 2017Метою заходу є:  сприяння у підготовці нової генерації дієвих та рішучих патріотів, які власними і добрими справами будуть примножувати авторитет і могутність нашої країни задля розвитку і процвітання всієї України!

У програмі табору відбулися такі заходи:
- заняття з військової підготовки та тактичної медицини;

seminar biz proces 123 листопада у приміщенні Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій відбувся бізнес тренінг на тему " Ефективне управління бізнес процесами"
Тренінг організований у рамках реалізації проекту «Академія бізнесу» започаткованого Лігою підприємців "Українська справа" разом з партнерами Тернопільським інститутом соціальних та інформаційних технологій та Західно-Українським вексильно-фондовим центром.

US CZ spivpracya24 листопада 2017 року голова Ліги підприємців "Українська справа" Михайло Ратушняк та директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук підписали угоду про співпрацю щодо узгодженої діяльності з питань соціально-психологічної адаптації населення до трудової діяльності на сучасному ринку праці,

Сторінка 1 із 5