СТАТИ УЧАСНИКОМ

Наталія ГЛАДУШ: «Щоб стати успішною, жінці потрібна віра в Бога і в свої сили»

gadush 2Вродлива, доглянута, успішна, впевнена в собі, а ще кохана та щаслива. Саме такою уявляють чимало чоловіків ідеальну жінку. Однак, в силу різних обставин, буденності, сірих буднів наші прекрасні половини людства забувають про своє істинне завдання – робити світ кращим, досконалішим. Нещодавно я познайомилася із надзвичайною людиною, котра, завдяки власним старанням, щоденній праці, вмінню навчатись і вчити інших, а ще великій вірі в Бога, досягла неабиякого успіху. Після знайомства з нею, я знаю як виглядає ідеальна жінка. Наталія Гладуш, кохана дружина, щаслива мама, а ще успішна бізнес леді і просто щаслива людина. Пані Наталія поділилися секретами свого успіху та розповіла через що їй довелось пройти, щоб добитися поставленої мети.

Наталія Гладуш корінна тернополянка. Закінчила місцеву школу №13. Змалку була дуже активною. Часто її обирали старостою класу. Окрім того, закінчила музичну школу, любить співати.
Після школи вступила у Львівський політехнічний інститут  на спеціальність «Будівництво автомобільних шляхів». На другому курсі навчання вийшла заміж. Подарувала чоловікові найдорожче – синочка.
Лише короткий час працювала по спеціальності. Під час практики була однією із тих, хто будував дорогу «Ленінград - Мурманськ». Після закінчення вишу працювала у таксомоторному парку. Довгих десять років обіймала там посаду інженера по праці і зарплаті. Попри, здавалося б не надто веселу роботу, пані Наталі вдавалося і там займатися народною самодіяльністю. Вона  співала в ансамблі. Намагалася покращити життя колективу.
«Часи були не з легких. Зарплати не вистачало. Тоді я вирішила змінити роботу. Довелось освоїти фах бухгалтера. Тоді лише розпочиналося підприємництво. Мене запросили у приватну фірму.
Прийшовши туди, я була розгублена. Адже з бухгалтерією була не надто знайома. Однак, там працювала старша жіночка, як з’ясувалося згодом, знайома моєї матері. Вона мені показала всі ази цього фаху. Як нині пам’ятаю, прийшла на роботу в грудні, а в січні уже потрібно було здати річний звіт. Тож у мене було дуже мало часу, щоб не тільки навчитися, а й майстерно все виконати.  Захотіла, доклала зусиль і все змогла», - усміхаючись каже пані Наталя.
Після цього жінці здавалося, що вона зможе зробити усе.  Наталя Гладуш стала дуже гарним фахівцем, працювала на трьох приватних фірмах. Однак розуміла, що попри те, що їй це вдається, вона займається не своєю справою.
«Фірма, де я працювала закрилася.  Приміщення знесли і на тому місці збудували банк. Однак власник виявився дуже людяним. За те, що позбавив мене робочого місця, запропонував взяти в оренду один із кіосків, щоб займатися підприємництвом», - продовжила жінка.
Так в Наталії Гладуш  розпочався новий етап в житті. Жінка каже, спершу довго думала над тим, що ж можна продавати у цьому кіоску. Спостерігаючи за людьми на ринку, дійшла висновку, що найбільше купують солодощі.
«У той час, коли я роздумувала над своїм бізнесом, коліжанка зі Львова запросила мене на день народження. Я й поїхала. І так Бог дав, що одна з гостей   продавала кондитерські вироби   «Світоча». Вона розповіла мені, що «Світоч» почав працювати після довгої перерви і заключає договіри про співпрацю».
За тиждень пані Наталя знову була у Львові, заключила договір. Їй видали продукцію, але постала проблема, як доправити її до Тернополя.  Фортуна знову посміхнулася сміливій жінці. Вона познайомилась із водієм вантажівки, котрий їхав до Хмельницького через Тернопіль, і мав місце для товару. Так в той же день солодощі були у Тернополі і наша героїня не зважаючи на втому, одразу ж відкрила свій кіоск.
Працювала, не покладаючи рук. Бізнес йшов непогано. Згодом Наталія Гладуш відкрила ще один кіоск взяла на роботу продавців.
«Робота була дуже складна, особливо як для жінки. Без вихідних, без відпочинку. Про час для себе й мови не було. Щодня у спортивному костюмі чи джинсах, і в сніг чи мороз  возила товар. Однак, якось мене запросили на зустріч, котра докорінно змінила моє життя».
Пані Наталя розповіла про свій перший урок краси в компанії «Мері Кей». Їй надзвичайно сподобалося.Серцем  відчула, що це справа, якою б вона хотіла зайнятися.  Так розпочала працювати у цій компанії. Спершу намагалася поєднувати власний бізнес і працю у сфері краси. Однак, як з’ясувалося, це було непоєднуваним.
«Тож одного дня закрила всі кіоски, замінила спортивний костюм і джинси на діловий костюм і вирішила – час працювати із задоволенням»,- з усмішкою пригадує жінка.
Наталії Гладуш дуже імпонувала ця компанія через те, що там були хороші цінності – принцип: «Відносися до інших так, якби ти хотіла, щоб відносились до тебе», правильно розставлені життєві пріоритети : На першому місці Бог, на другому сім’я, на третьому – кар’єра», а також принцип «Спробуй, перше, ніж купити», для виконання якого потрібне  проведення безкоштовних уроків з краси, для того, щоб жінок та чоловіків ознайомити із косметичними засобами  Важливою також була велика любов до Всевишнього, лише з Божою поміччю їй вдавалося добиватися успіху, переконує тернополянка.
Робота йшла нелегко. Знову довелося багато чому вчитися, найперше –  стати професіоналом у новій справі, навчитися працювати з людьми Однак, пані Наталя переконує, якщо ти на своєму місці, займаєшся справою, яка тобі до душі, то все у тебе вийде.
А ще Наталія Гладуш є  учасником громадської організації «Ліга підприємців «Українська справа». Жінка розповіла як познайомилася із головою ГО Михайлом Ратушняком і як це членство допомагає їй втілювати різноманітні задуми.
«У той час, коли я прийшла у компанію, у нас в родині трапилося велике горе – помер батько мого чоловіка. Він був для мене особливою людиною. Тож для мене це була велика втрата. Я почала шукати Бога і зайшла в Церкву, яка нещодавно відкрилася, при виході  я побачила оголошення, у якому йшлося: усіх, хто має музичну освіту, запрошуємо в церковний хор. Мене це дуже зацікавило. Адже я дуже люблю співати. Наступної неділі  я уже була учасником хору. У той складний період, коли я не могла впоратися із тугою за свекром, не могла виконати великий об’єм продажів  в компанії, мій хороший знайомий, теж учасник хору, порадив звернутися до Михайла Ратушняка. Сказав, що це дуже успішний бізнесмен».
 Так відбулося перше знайомство Наталії Гладуш із Михайлом Ратушняком. Тоді пан Михайло допоміг жінці фінансово, замовивши в подарунок для своїх працівників продукцію від компанії. Так час від часу вони співпрацювали.
«Потім Михайло балотувався на мера Тернополя, мені ж запропонував приєднатися до його команди і балотуватися на депутата в міськраду. Зізнаюся, я ніколи й не задумувалася над тим, щоб йти у владу. Однак, коли Михайло запропонував, у мене не виникло й сумніву, я дуже поважала й поважаю цю людину і знала, що мушу його підтримати. Тоді й долучилася до «Ліги підприємців». На виборах ми отримали поразку Однак, я дуже радію з того, що у моєму житті з’явилася ця громадська організація».
З того часу Наталія Гладуш  бере участь у соціальних та благодійних акціях, які влаштовувала Ліга, надавала подарунки для переможців і учасників заходів.  Жінка розповіла як в її компанії діє девіз «Української справи» - «Свій до свого по своє».
Коли мені потрібні послуги чи товари,  я хочу звертатись до учасників Ліги підприємців, використовуючи Карту знижок, що діє серед членів Ліги. І відповідно, надавати знижку на послуги і товари , якими будуть користуватись підприємці .І так підтримувати один одного. Рекомендувати ті послуги чи товари, які мені стали до вподоби своєму оточенні. Мені хочеться, щоб послуги учасників Ліги підприємців були запорукою бездоганної якості і репутації. Я запрошую  на безкоштовні уроки краси із догляду за шкірою, макіяжу, підбору ароматів і засобів для тіла, сонцезахисних засобів, засобів для і після гоління, проводжу безкоштовне навчання з макіяжу, та пропоную роботу в кращій Компанії.
На кінець успішна бізнес-леді розповіла декілька простих секретів як стати щасливою жінкою, добиватися поставленої цілі та радіти життю.
«У кожної людини на першому місці має бути Бог. Ти встаєш зранку і дякуєш Господу за все. Тоді з миром і спокоєм в душі, заручившись Божою підтримкою, розпочинаєш день. Повірте, тільки та людина відчує себе щасливою, яка на перше місце ставить  не гроші, людські блага, а любов до Всевишнього, рідних і близьких ну і, звісно, до тієї справи, якою займається».
Зоряна ДЕРКАЧ